Uwaga Konkurs!!!! Rowerowa Stolica Polski – od 01.06.20206 r. do 30.06.2026 r.

Droga społeczność ZST! Drodzy Uczniowie, Nauczyciele, Rodzice, Absolwenci, Przyjaciele ZST 🙂 Już od 01 czerwca br. rozpoczynamy wspólne kręcenie kilometrów. Akcja potrwa do 30.06.2026. Najpierw trzeba pobrać darmową aplikację Aktywne Miasta Następnie należy wybrać miasto (Elbląg)/ szkoły ponadpodstawowe/ ZST Elbląg…







