26.05.2026 r. próbowaliśmy oswoić potwora ! Od teraz nie straszny nam egzamin na prawo jazdy. Klasa 3a udała się do Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Elblągu gdzie uczestniczyła w spotkaniu z policjantami elbląskiej drogówki i egzaminatorem na prawo jazdy. W przyszłości każdy z uczniów tam zawita
🙂
