Uwaga Konkurs!!!! Rowerowa Stolica Polski – od 01.06.20206 r. do 30.06.2026 r.

Droga społeczność ZST! Drodzy Uczniowie, Nauczyciele, Rodzice, Absolwenci, Przyjaciele ZST 🙂 

Już od 01 czerwca br. rozpoczynamy wspólne kręcenie kilometrów. Akcja potrwa do 30.06.2026.

Najpierw trzeba pobrać darmową aplikację Aktywne Miasta
Następnie należy wybrać miasto (Elbląg)/ szkoły ponadpodstawowe/ ZST Elbląg i dołączyć do nas !!! Pomóżcie nam wykręcić kilometry i wygrać nagrodę – stojaki rowerowe.

Więcej szczegółów w ABC Rywalizacji
Każdy może kręcić kilometry dla ZST Elbląg – wystarczy tylko wskazać ją w aplikacji. Co ważne, o dobry wynik szkoły mogą zadbać nie tylko uczniowie, ale także ich rodzice, znajomi i przyjaciele. Najbardziej aktywna szkoła podstawowa i najbardziej aktywna szkoła ponadpodstawowa otrzyma w nagrodę stojaki rowerowe. Wyróżnieni zostaną również najbardziej aktywni rowerzyści. Zachęcamy do kręcenia kilometrów dla naszej szkoły!

 

 

Przejdź do treści