Wojewódzki Finał Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego

22 maja br. uczniowie klasy mundurowej, razem z elbląskimi policjantami sędziowali rywalizację w kategorii „Miasteczko rowerowe” podczas Wojewódzkiego Finału Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego.

Przejdź do treści