Zajęcia w ANS z udziałem nauczycieli i uczniów naszej szkoły – 27.05.2026 r.

27 maja br. 𝘄 𝗔𝗡𝗦 𝘄 𝗘𝗹𝗯𝗹𝗮̨𝗴𝘂 𝗼𝗱𝗯𝘆ł𝘆 𝘀𝗶𝗲̨ 𝘇𝗮𝗷𝗲̨𝗰𝗶𝗮 𝗽𝘁. „𝗣𝗶𝗲𝗿𝘄𝘀𝘇𝗲 𝗱𝗼𝘀́𝘄𝗶𝗮𝗱𝗰𝘇𝗲𝗻𝗶𝗲, 𝘄𝗶𝗲𝗹𝗸𝗶 𝗸𝗿𝗼𝗸 – 𝗷𝗮𝗸 𝗯𝘂𝗱𝗼𝘄𝗮𝗰́ 𝘇𝗮𝘄𝗼𝗱𝗼𝘄𝗮̨ 𝗽𝗿𝘇𝗲𝘄𝗮𝗴𝗲̨?”, 𝗸𝘁𝗼́𝗿𝗲 𝗽𝗼𝗽𝗿𝗼𝘄𝗮𝗱𝘇𝗶ł𝗮 𝗱𝗿 𝗞𝗮𝘁𝗮𝗿𝘇𝘆𝗻𝗮 𝗢𝗹𝘀𝘇𝗲𝘄𝘀𝗸𝗮.
W zajęciach wzięli udział uczniowie oraz nauczyciele z naszej szkoły.
Podczas zajęć poruszono m.in. następujące zagadnienia: budowaniu CV poprzez wolontariat, staże i praktyki, wartości kursów, szkoleń i mikropoświadczeń, doświadczenie a sukces zawodowy.
Przejdź do treści