Zawody w indywidualnej lekkiej Atletyce – 28.05.2026 r.

28 maja odbyły się zawody w indywidualnej Lekkiej Atletyce, rozgrywane w ramach sportowej licealiady. Reprezentacja naszej szkoły złożona głównie z uczniów i uczennic klas pierwszych zaprezentowała się bardzo dobrze, zdobywając 4 medale. Złoto w pchnięciu kulą: Justyna Adamczyk, srebro w rzucie oszczepem Lena Lew, brąz w biegu na 800 m Oliwia Przespolewska – wszystkie z klasy 1c. Brąz w skoku wzwyż dołożyła Nina Raniszewska z klasy 1a. Cała drużyna mocno się starała i dała z siebie wszystko. Gratulujemy.
Przejdź do treści